3 maal een mail gestuurd , geen respons.ik zag dat ik op een beschadigde vaas had geboden. gevraagd of ik het bod uit de veiling mocht halen.
Geen reactie, nu thuis ontvangen . is echt te erg voor woorden zo beschadigd. Snap niet dat je zoiets op de veiling zet.
Reactie GSD Auctions:
Beste,
U biedt zelf op het kavel en er worden goede foto's genomen van alle kavels om u een zo goed als mogelijke impressie van het kavel te geven. Zo staat u dus ook niet voor verassingen, is onze insteek.
Groet,
GSD Auctions