Reviews

8.7 / 10
127 beoordelingen
Schrijf beoordeling

91% van de klanten beveelt dit bedrijf aan.

Particuliere verzamelaar

10/10

GSD Auctions is een positief ingesteld bedrijf.
Al 1,5 jaar koop ik met regelmaat verschillende objecten, wel meestal kunst. Vandaag heb ik een kavel met 3 prachtige puntgave vazen van porselein in ontvangst genomen. Zeer zorgvuldig verpakt met veel breekbaar waarschuwingen. En als er heel incidenteel iets niet goed gaat, wordt dit zonder morren soepel en goed opgelost. Bravo! Beste wensen van Eduard de Boer.

Reactie GSD Auctions:

Beste,
Dank voor uw mooie feedback! We zijn blij te lezen dat onze service zo fijn bevalt bij u en vele anderen!
Groet,
GSD Auctions

Score voor GSD Auctions: 5/5
Zou u dit bedrijf aanbevelen? Ja
3 porseleinen vazen